Práca pre uchádzačov

Vodič vysokozdvižného vozíka, Pracovník v sklade s platným preukazom na obsluhu VZV

Druh práce
Miesto práce
Boleráz
Mzda
4,30 €/hod netto
Pracovná doba
3 zmeny
Termín
ihneď
Popis práce
Ponuka práce - potravinársky priemysel
Miesto výkonu práce - Boleráz /Trnava/
Ponúkame prácu na 3 zmeny s nástupom - ihneď
Mzda 4,30 €/hod. netto - práca je na dohodu s týždenným vyplácaním
Možnosť pracovať aj na živnosť mzda 6 €/hod.
Náplň práce:
- práca vo výrobných priestoroch
- manipulácia s VZV - presun paliet po pracovisku
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- práca podľa pokynov nadriadeného
- upratovanie výrobných priestorov
Požadujeme:
- platný preukaz na obsluhu VZV skupiny W1, A1.
- doklad o zdravotnej spôsobilosti a ostatné školenia Vám zabezpečíme.
V prípade záujmu nás kontaktujte emailom praca@traust.sk alebo na tel. čísle 0907 842 092, 0907 171 888 od 9:00 do 17:00 hod. počas pracovných dní.
Kontakt
0907 842 092

Svoj záujem o prácu môžete prejaviť zaslaním životopisu na náš email a my sa Vám určite ozveme !

Dotknutá osoba pred uložením životopisu vyhlasuje, že všetky ňou uvedené osobné údaje sú pravdivé, a následne dáva svoj súhlas spoločnosti TRAUST s.r.o. na spracovanie svojich osobných údajov.

Meno a priezvisko*

Telefón*

Životopis

Kontaktujte nás

Pobočka Trnava
9. mája 2
917 02 Trnava
Tel. : +421 907 171 888
Email : praca@traust.sk

Pobočka Bratislava
Tel.: +421 915 806 377
Email : d.djukic@traust.sk